Rejnok IT

Produkční tisk na stroji Konica Minolta 6000L

Již několik let naše tiskárna nabízí digitální produkční tisk v excelentní kvalitě. Od listopadu 2012 máme k dispozici tisk na nejmodernější digitální tiskárně Konica Minolta C6000L s pravidelnou kalibrací. Naše ceny jsou škálovány pro malé i velké zakázky. V našem kalkulátoru si již brzy bude možno spočítat cenu zakázky. Tiskneme na média v gramáži 80 - 300g/m2. Jsme schopni rychlého zpracování zakázek, přizpůsobíme se Vašim potřebám.

Jsme schopni zpracovat různé propagační tiskoviny - letáky, plakáty, katalogy a další. Nabízíme i příznivé ceny vizitek. Každoročně připravujeme kalendáře na následující rok ve špičkové kvalitě za skvělé ceny. Ideální dárek pro Vaše blízké, ať už rodiče, prarodiče, partnery osobní i obchodní apod. V případě individuálních požadavků nás neváhejte kontaktovat.

Potisk textilu

Pro složitá loga nabízíme potisk textilu na transferový papír - speciální pro bílá i tmavá trika. Pro jednodušší loga a nápisy - typicky pro pracovní oděvy, dresy apod. - nabízíme potisk řezanou fólií. Ceny jsou individuální a kalkulace provádíme v závislosti na množství a složitosti řezaného vzoru